• 1
  • 2
  • Адміністратори
  • 3
  • 4
  • Для главной
Оберіть мову
УкраїнськаРусский
Випускникові
Найпомітніші події
Відеороліки
Звіти ДПЛХПП
Хто на сайті
На даний момент 16 гостей на сайті
Головна

Донецький професійний ліцей харчової та переробної промисловості є навчальною установою другого атестаційного рівня. Входить у систему освіти і забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні технічними професіями і спеціальностями.


joomplu:1       ДПЛ ППП ставить за головну мету — якісну підготовку робітничих кадрів для хлібопекарних, кондитерських підприємств та підприємств ресторанного та готельного бізнесу.

     Ліцей завжди підтримує постійний зв’язок з підприємствами — замовниками кадрів: Асоціацією «Донбасхліб», ВАТ “Донецький булочно-кондитерський комбінат”, ВАТ “Геркулес”, кондитерськими фабриками “АВК”, “Конті” і іншими.  

joomplu:2     Донецький професійний ліцей харчової та переробної промисловості є експериментальним професійно- технічним навчальним закладом всеукраїнського рівня, якій проводить дослідно - експериментальну роботу за темою "Сучасні підходи до навчання та виховання як умови розвитку компетентності та творчости учнів".

 

    На уроках теоретичної та професійно-практичної підготовки, педагогічні працівники ефективно використовують інформаційно-комунікаційні технології (програма “Іntel. Навчання для майбутнього”).

    За останні роки суттєво покращилась матеріально-технічна база ліцею: створена навчально-тренувальна фірма “Дебют”; кухня-лабораторія з дегустаційним залом; навчальні кабінети забезпечені сучасною аудіо—відео та комп'ютерною технікою. 

joomplu:3     Спираючись на більш ніж десятирічну історію експериментальної діяльності, фахівцям та викладачам ДПЛ ППП доводиться постійно корегувати плани роботи з урахуванням не лише існування, але а і з огляду, пошуку і розвитку нових форм інноваційної діяльності, які б дозволяли вирішити головну мету експериментальної діяльності - формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників через використання сучасних підходів до навчання та виховання, що надасть ліцеїстам можливість бути успішними у навчальній діяльності та подальшій роботі у професійній сфері.