Що не можна робити, коли горло болить?

Що не можна робити, коли горло болить?

Горло болить – це неприємне відчуття, яке може потривати довгий час і впливати на здоров’я людини. Часто спричинюється неправильним харчуванням, стресом чи переохолодженням організму.

Звичайно, коли болить горло, люди за традицією починають самолікуватися, що може бути дуже небезпечно. Тому важливо знати не тільки, які заходи допомагають знеболити горло, але й на що не варто зважати.

У цій статті ми розглянемо список речей, які можуть позбавити вас здоров’я при болі в горлі.

Не питися гарячими напоями

Не питися гарячими напоями

Якщо ви хворієте на горло, не радимо питися гарячими напоями. Це може становити небезпеку для вашого здоров’я та спричинити додаткові проблеми.

Гарячі напої, такі як чай або кава, можуть подразнити та пошкодити вже захворіле горло. Також, гарячі напої можуть викликати розширення кровоносних судин, що погіршить стан, якщо виникає гарячка. Тому можливість розвитку таких проблем може посилити біль та погіршити ваш стан.

Якщо ви переживаєте тяжкий біль у горлі, маєте гарячку чи почуваєте себе слабко, радимо звернутися до свого лікаря та обговорити з ним можливості лікування та дієві методи полегшення стану.

Уникайте гарячих напоїв та збільшуйте свій споживання прохолодних, м’яких напоїв, які можуть заспокоїти ваше горло. Серед них можуть бути чай, ягідний чи фруктовий напій, зелений чай з медом, лимонад, та багато іншого.

  • Уникайте гарячих напоїв, які можуть пошкодити ваше горло.
  • Якщо виникає сильний біль, зверніться до свого лікаря.
  • Пийте прохолодні, м’які напої для полегшення стану.

Уникай острих і кислих страв

Уникай острих і кислих страв

При горловому болі важливо не тільки чого не робити, але й що не їсти. Острі та кислі страви можуть значно підсилити біль та дискомфорт в горлі і зробити хворобу ще гірше.

Тому в період хвороби краще уникати маринадів, квасолі, видів квашених овочів, пурешок, томатів, цитрусових фруктів, ягід та інших кислих фруктів.

Острі страви, такі як чилі, гострі соуси, перець, лук, часник і екзотичні спеції також краще звести до мінімуму. Вони можуть подразнити вже запалене горло і викликати біль.

Якщо ти все ж хочеш тимчасово відволіктись від хвороби і спробувати щось нове, краще обрати м’яку та ніжну їжу, таку як м’ясо, рис, каші, та недуже гострі супи.

  1. Уникай кислого та острого.
  2. Обирай м’які та ніжні страви.
  3. Уникаєш подразнення горла.

Не курити та уникати задимлених приміщень

Не курити та уникати задимлених приміщень

Куріння та задимлені приміщення є дуже шкідливими для здоров’я людини, особливо при болях в горлі. Куріння є однією з найбільш поширених причин болів в горлі, оскільки тютюнові дими є дратівливими і можуть подразнювати горло, збільшуючи біль та подразнення.

Якщо у вас болить горло, намагайтеся уникати задимлених приміщень. Дим від тютюнового куріння може бути дуже шкідливим для здоров’я легень та може погіршувати симптоми болей в горлі. Тому, якщо ви курите, вам необхідно негайно припинити куріння, а якщо у вас гость, який курить, засвідчіть прохання курити надворі.

  • Відвідайте райони, де куріння заборонене. Багато ресторанів, кінотеатрів та інших закладів не дозволяють курити в приміщеннях. Ви маєте очікувати більш комфортні умови в цих місцях і зменшити швидкість болів в горлі.
  • Оберіть некурящи хостел. Якщо ви подорожуєте, оберіть хостел, який вважається бездимним. Ви матимете можливість відпочити та відновити здоров’я, ним виключив тютюновий куріння.

Висновок: Якщо ви хочете покращити ваше самопочуття, вам необхідно уникати куріння та задимлених приміщень. Це допоможе зменшити біль та подразнення в горлі та дозволить Вам швидше відчути полегшення.

Питання та відповіді

Чи можна вживати гарячі напої при болі в горлі?

Ні, краще уникати вживання гарячих напоїв, оскільки вони можуть подразнювати і вдиховувати біль. Краще вживати теплі напої.

Які продукти варто уникати при болі в горлі?

Потрібно уникати гострих і солоних продуктів, шоколаду, кави, алкогольних і газованих напоїв. Також не рекомендується вживати їжу з високим вмістом цукру й жиру.

Чи цілком слід уникати їжі при болі в горлі?

Ні, але слід зменшити їжу до пасти і легких супів. Потрібно часто пити теплу воду, трав’яні чаї та не гартоване біле м’ясо.

Чи допоможе тертя горла гарячим медом?

Тертя горла гарячим медом може розслабити та зменшити біль, що спричинило боліть. Мед має антисептичні властивості. Однак, це не є головним заходом для лікування болі в горлі. Найкращкм заходом буде звернутися до лікаря.

By admin