Віртуальні виділені сервери (VDS) стали популярним рішенням для зберігання та запуску веб-сайтів. Одним із важливих кроків у процесі налаштування VDS є прив'язка домену до сервера. Цей процес вимагає деяких технічних знань, але з невеликими інструкціями ви зможете успішно прив'язати домен до VDS.

Першим кроком у процесі прив'язки домену є вибір відповідного домену. Необхідно зареєструвати доменне ім'я в реєстраторі доменів та отримати доступ до керування DNS-записами. DNS (Domain Name System) – це система, яка переводить доменні імена в IP-адреси серверів. В керуванні DNS-записами потрібно створити кілька записів, щоб вказати, що домен повинен бути пов'язаний із певною IP-адресою сервера VDS.

Потім необхідно змінити налаштування DNS-серверів у реєстраторі доменів, щоб вони вказували на сервер VDS. Це можна зробити, додаючи записи про DNS-сервери, надані вашим хостинг-провайдером. Після цього потрібно почекати деякий час для того, щоб зміни набули чинності.

Як прив'язати домен до VDS
КрокОпис
1Зареєструйте доменне ім'я через реєстратора або хостинг-провайдера
2Увійдіть до панелі керування вашого VDS
3Налаштуйте DNS-записи для домену та вкажіть IP-адресу вашої VDS
4Дочекайтеся прописування змін DNS-записів, зазвичай це займає від кількох хвилин до кількох годин
5Перевірте роботу прив'язаного домену, відкривши його у браузері
6Налаштуйте необхідне програмне забезпечення на VDS для роботи з прив'язаним доменом
7Перевірте коректність роботи програмного забезпечення та домену

Як додати домен на VDS?

Відкриваємо панель керування VDS. Переходимо в «Домени» – Спеціальний розділ для управління всіма доменними іменами. Клацаємо на посилання «Зареєструвати». Вводимо ім'я та вибираємо доменну зону, щоб перевірити доступність.

Як прив'язати домен до віртуального сервера?

Щоб прив'язати ваш домен до Віртуального сервера (VPS) ви повинні зареєструвати домен. Після чого зайдіть в розділ DNS Management – Редактор DNS зони та додайте А-запис для вибраного домену. При початковому налаштуванні VPS технічні фахівці ONEHOST повинні налаштувати первинно обраний домен на ваш VPS.

Як прив'язати власний домен?

Як прив'язати домен до хостингу

  1. Увійдіть до особистого кабінету на сайті компанії, де зареєстровано доменне ім'я.
  2. Перейдіть до опцій.
  3. Вкажіть DNS свого хостинг-провайдера. Зазвичай цю інформацію можна дізнатись у листі, який ви отримали від провайдера при покупці хостингу.
  4. Готово.

By admin